IBSU

ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yola çıktığımız günden beri ürün kalitemizden ödün vermeden ürün gamımıza yeni ve farklı tatlar ekledik. Uluslararası standartlarda üretim yaparak kalite politikamızda gelişim ve başarıda sürekliliği yakalamak temel hedefimiz oldu. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımızı, doğadan aldığımız lezzetleri titizlikle işleyerek en sağlıklısını tüketicimizle buluşturuncaya dek sürdürmekteyiz.

Sektörde hızla büyüyen ürünlerimizi katkısız doğal ürün modeli anlayışımız ile geçmişten geleceğe lezzetini koruyarak, faaliyetine devam etmek. Kısa vadede Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yer alarak hem ülke hem de dünya çapında hizmet veren kurumsal bir şirket haline gelmek. Şirketimiz ve iş ortaklarımız sektöre uyum sağlamayı başarıp, getirdiği yenilikçi çözümler ile satış, sipariş, sevkiyat ve diğer hizmetlerin müşteriye tam zamanında ulaşmasını sağlamak. Kendi satış organizasyonumuzla portföyümüzdeki ürünlerin pazar payını arttırmak. Üretici ve müşterilerin gelişen teknoloji ile birlikte değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı inovatif çözümler üretmektir.

IBSU olarak, üretimden kalite kontrole, sevkiyattan satış sonrası hizmetlere ve desteğe kadar bütün aşamalarda, firmamızın güvenilirliği ve kalitesinin altına imzamızı atıyoruz.

IBSU Gıda Yatırım ve Ticaret A.Ş. | Her hakkı saklıdır. | © 2019